Aký módne trendy nie sú novinkou tohto roku

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

To musí byť vítanou správou: Môžete ušetriť veľa svojich následných-the-trendy, kupovať doláre rovnako ako minimalizovať celkový odevy rozpočtového plánu v tejto sezóne. Ako? Jednoduchým siahať do vášho šatníka rovnako ako vyťahovať šaty aj topánky z minulej sezóny.

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Žiadne obavy zo vyzerala datuje od niektorej z týchto štýlov, vrátane obuvi v kovovo lakovanej kože, robili vzhľad encore.

Sezónu Najlepšie Non-Nová módne trendy

Bol okolo bloku

Farebný blok štýl v tejto sezóne sa sťahoval do faux kožené sukne. Ten stojí asi $ 44 v GoJane.com.

Človek môže mať za to, že touto dobou, a to je aspoň tretiu sezónu módy, rovnako ako návrhári majú unavený farebného bloku oblečenie, čo so svojou in-your-face vzoru.

Au contraire. Michael Kors má prísť s ohromujúci, farba bloku sukne v koži. Áno, vieme. Každé štyri postavy, je to spôsob, rovnako nákladné pre nás rozpočet plánu módy. Avšak sme zistili, oveľa, oveľa lacnejšie verzie sukne, v mini-štýle, na GoJane.com.

Farba oranžová

PANTONE je bicykel farby možno dodať predstavy o tom, čo sa na zápas s oranžovou. Ružové vyzerá ako predĺženie pomaranče, takže by to mohlo byť skvelý mixer.

Programu budete mať na pamäti “oranžová je nová čierna” mantra (nie, to nebolo o Netflix náležitú budúci rok). No, možno oranžová nemal presne nahradiť čierne, ale je to čím ďalej druhú možnosť teraz.

Hovoríme, rovnako ako black-on-black je módne jednotná, tak prečo neskúsiť oranžovo-na-oranžové. Chápeme, 50 odtieňov šedej, rovnako tam musí byť najmenej 5 ° odtiene oranžovej vo vesmíre. Avšak je tu len jedna čierna. Neodporúčame nosíte oranžová s čiernou, najmä túto ročnú dobu, pretože môže vyzerať, ako by ste boli v Halloween oblečení. (Sandra Bullock bol nedávno mierne zosmiešňoval na sebe čierny top, rovnako ako oranžové sukňu na Jay Leno show.)

Tiež hnedé, rovnako ako zelená spárovaný s oranžovej môže vyzerať ako lístie vzhľad tekvice, alebo na jeseň. Ako dlho budete používať dva veľmi rôzne odtiene oranžovej, rovnako ako pridať náznak jedného viac farieb (rovnako ako s all-black), môžete mať dynamický vzhľad. Etsy.com má veľa odtieňov, rovnako ako textúry oranžové šatky, ktoré by mohli oranžové šaty alebo sveter. spousta sú pod $ 20.

zreťazené Danglers

Kovové multi-pramene náušnice sú oveľa efektívnejšie štýl v long-running luster náušnice trendu. Overstock.com predáva tento mincový striebro páru asi $ 23 so zľavou.

Multi-reťazec, visiace náušnice sú ešte výraznejšie – nosia počas dňa rovnako ako v noci. Zdá sa, že bude oveľa slávnejší na uliciach teraz ako luster náušnice. Tieto houpající reťazca alebo pramene kovov náušnice sú zjednodušená verzia lustrových náušnice, ktoré zvyčajne majú kamene, ktoré sú usporiadané v multi-vrstvách v rôznych tvaroch, ako sú diamanty alebo trojuholníkov.

Špičkách Prostredníctvom ešte jednu sezónu

Zlaté alebo strieborné špica-limitovaný topánky vyjsť opäť túto sezónu v štýlov vrátane baletka alebo špicatými čerpadiel. ASOS predáva tieto za $ 32,02.

Topánky s zlaté medaily nápadom sú ešte horúce z minulého roka.

Zlaté alebo strieborné limitovaný špičkou topánky vyjsť opäť túto sezónu v štýloch vrátane xxx baletu alebo špicatými čerpadiel. ASOS.com predáva dvojica nižšie za $ 32,00. Limitovaného toe štýlu topánky možno vysledovať k Coco Chanel, ktorej prsty boli uzavreté v koži, keď prvý debutoval.

Tux Look

Je to všetko v čiernej farbe, rovnako ako biele. Áno, to hodváb blúzka sa predáva Uniqlo za $ 39.90, len znížiť.

Blúzky s čiernym lemom okolo krku tričku rovnako ako nádejné strelecké pozície, ktoré pokrývajú rad tlačidiel sa opakuje z minulej sezóny. Niektoré z nich tiež sú zdobené na manžetách, ale všetky majú formalita smokingu. Obvykle sú v úplnej-ľahký materiál, rovnako ako sú biele, ale béžovej alebo tan farby sú tiež na stojanoch.

lesklé kovy

Nemôžete získať oveľa oveľa viac žiariť, ako s týmito topánky kombinujúce kovové, rovnako ako lakovanej kože, rovnako ako kovový limitovaný prst do batožinového priestoru. Zappos má tieto topánky v niekoľkých farbách za $ 39.90.

Niekoľko nové farby boli pridané do zmesi kovových lakovanej kože high-podpätky, ale nikto je preč cez palubu, takže topánky vyžarujú viac jednu sezónu. Ak ste verili, topánky boli bude efektné, jedna sezóna divu, verí znovu. The big-name topánka návrhári majú je v obchodoch. Nie, nemôžeme platiť za ne, ale to je skvelé pochopiť tieto extrémne utajené, kovové chodci nie sú considebyť lepší blesk.

Chýbali nám akýkoľvek typ módnych trendov z minulej sezóny, ktoré sú ešte horúce ideálne? Rozumieme v komentároch!

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply