Exponované ceny Mercedes EQE UK – Varieta začína na 76 450 GBP

Mercedes ‘Tesla Design S -Rivaling EQE stojí 76 450 GBP a odhaľuje nový model na internetovom konfigurátore. V súčasnosti boli na internete uvedené iba náklady na verziu EQE 350 – stále čakáme, až presne zistíme, koľko bude stáť AMG 43 a 53. Pokiaľ ide o 350, najmenej drahá verzia je k dispozícii v čreve AMG Line.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Ďalej je prémia AMG Line Premium za 81 450 GBP, zatiaľ čo prémiová línia AMG Plus je 88 450 GBP. Podobne stojí 88 450 GBP je špeciálny luxus. Jediné voliteľné ponúkané doplnky sú rôzne dokončenia farby – inak je špecifikácia diktovaná úrovňou výbavy.

Nové hodnotenie Mercedes Eqs 2021

Dve významné neprítomnosti v konfigurátore sú 1,4-metrová veľká obrazovka „hyperscreen“, ktorá pokrýva celý prístrojový panel, ako aj systém riadenia zadných kolies. Spoločnosť Mercedes UK overená spoločnosti Automobile odhaľuje, že tieto dve funkcie v súčasnosti nie sú k dispozícii pre Eqes viazaných na Veľkú Britániu – dôvod nebol uvedený.
Nový 2022 Mercedes EQE: Exteriérový štýl, ako aj podvozok
EQE je celoelektrický náprotivok do salónu triedy E, ako aj druhý dizajn v celoelektrickej zostave EQ spoločnosti Mercedes, ktorý je založený na účelových elektrických vozidlách a platforme nákladných automobilov.
Tieto rozmery spojené s efektívnym, takmer štyrmi dňami podobnými dňom, naznačujú, že EQE je oveľa viac podobný profilu ako CLS ako salón triedy E. Previsy sú udržiavané kratšie ako na ekv., K dispozícii sú kolesá od 19 do 21 palcov.

Leave a Reply