Audi A4 a A4 Avant sa osviežovali novým vzhľadom pre rok 2018

Audi odhalilo osvieženú A4 na rok 2018, pričom reagovala na nedávno facelifovanú triedu Mercedes C a označila svoju trojročnú výkonnú salón -Generation BMW 3 Series, ktorý dorazí na parížsku motorickú show v októbri.
Na rozdiel od novej triedy C, ktorá sa vyhýba revízii dizajnu v prospech nových motorov, techniky a aktualizovanej infotainmentu, zmeny aplikované na A4 a A4 Avant sú čisto kozmetické, pričom iba zmeny dizajnu fakturácie. Je to viac aktualizácia modelového roku ako úplný facelift a budete musieť počkať trochu dlhšie na A4 s 48-voltovým miernym hybridným systémom.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie výkonné salóny v predaji 2018
Audi hovorí, že základné SE a Sport A4 boli revidované s výraznejšími vzhľadmi vďaka revidovanému prednému a zadnému nárazníkovi, novým bočným sukňám a novým povrchom na bočnom vzduchu. Verzie týchto automobilov tiež získavajú spojler, zatiaľ čo modely A4 Sport teraz sedia na 18-palcových zliatinových kolesách.
11

Nová línia A4 S (na obrázku) bola vstrekovaná oveľa športovejším vzhľadom. Revidovaná predná zástera získava výrazné uhlové prieduchy, pričom predný koniec automobilu je oveľa viac pripomínajúci vlajkovú loď 444bhp Rs 4 Avant vďaka výraznejšej pera na samom spodku nárazníka. Zachováva si však klasickú mriežku v štýle slatového štýlu na plástovom vzorke. Jeho kolesá zväčšujú ako štandard na 19 palcov.

Leave a Reply