NOVÉ 2024 BMW M5 SPIED Testovanie s hybridnou silou

Naši špionážni profesionálni fotografovia chytili nové fotografie nadchádzajúcej náhrady za BMW M5 – ako aj obrázky poskytujú jasnejší náznak toho, čo má nemecká značka, ktorá má na sklade Doteraz veľa výkonných 5 sérií.
Očakávame, že M5 BMW bude poháňaná presne rovnakým hybridným hybridným pohonným jednotkou V8 Double Electric Motor, ktorý je určený pre XM SUV. Samotný salón debutuje v roku 2024, rok po tom, čo základná ôsma generácia 5 sérií zasiahla showroomy.

NOVÝ BMW M440I CONVERTIBLE 2021 Recenzia

V prípade SUV XM sa hovorí, že systém PHEV vytvorí 737 koní – je však možné, že inžinieri spoločnosti BMW by mohli tlačiť ešte viac pre M5, za predpokladu, že je to populárne umiestnenie v sortimente vozidiel spoločnosti „M“ spoločnosti. Vierohodný moment je vierohodný výstup vo výške 750 koní a krútiaci moment 1 000 nm.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Tento skorý prototyp M5 je stále pokrytý ťažkou kamuflážou, stále však vidíme určité zásadné rozdiely medzi tým, ako aj štýlom súčasného modelu. Na začiatok to bude mať o niečo väčšie obličkové mriežky-hoci BMW prestala prijať obrovskú mriežku v štýle nosných nosových dierok najnovšieho M3, ako aj M4.
12

Slimline svetlomety tiež napodobňujú štýl tých, ktoré vidia na facelifted X5 SUV, pretože BMW spája jazyk štýlu svojej novej generácie a aktualizovaných dizajnových rozsahov. Využívanie vozidla sa javí aj plynulejšie, pravdepodobne v miere záujmu aerodynamiky.

Leave a Reply