Nové bezpečnostné vozidlo BMW M5 MotoGP odhalilo pre kampaň v roku 2018

Nové bezpečnostné vozidlo BMW M5 MotoGP – založené na nasledujúcom M5 – je nastavené na svoje prvé zmeny v poslednom kole sezóny 2017 12. novembra 12. novembra , pred úplnou kampaňou v roku 2018.
Nahrádza M2 Coupe ako bezpečnostné vozidlo spoločnosti BMW MotoGP a je založené na úplne novom F90 M5 v predaji budúci rok. Bude to úplne prvý M5, ktorý bude fungovať systém pohonu štyroch kolies BMW XDrive, ktorý je na mieru M5 piatej generácie.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• BMW sa pripojí k Formule E v roku 2018
Sila pochádza z 4,4-litrového dvojmotorového turbo V8 z predchádzajúcej generácie M5, avšak bola zvýšená na 591 koní a krútiaci moment 750 Nm. Výsledkom systému výkonu, ako aj systém pohonu štyroch kolies vedie k sprintu 0-62 mph 3,4 sekundy.
37

Zatiaľ čo bezpečnostné vozidlo MotoGP zdieľa podobný výkon ako nový M5, existuje niekoľko funkcií špeciálnych pre auto, ktoré sa líšia od cestného variantu.
Pri nákupe sa pridalo početné prvky uhlíkových vlákien na odlíšenie od základného motora spolu s jeho zreteľnou viacfarebnou schémou farby, obtiskami MotoGP bezpečnostných vozidiel, ako aj svetelnou tyčou na streche.
37

Úplne nová štiepka pre bezpečnostné vozidlo bola namontovaná tak, aby dodala ešte väčšiu priľnavosť a pomohla udržiavať rýchlosť pre motocykle za sebou, spolu so sedadlami kontajnerov zdvíhaných z M4 GTS.
Kampaň v roku 2018 bude 19. sezóna BMW ako „oficiálne vozidlo MotoGP“, ktorá bola v spolupráci s Premier Motorcycle Racing Series pre rok 1999. Grand Prix 2017 sa začne 12. novembra a je posledným kolo sezóny. Bude fungovať titulné zúčtovanie medzi vedúcim majstrovstiev Marc Marquez a talianskym jazdcom Andrea Dovizioso, ktorý sleduje 21 bodov.
Páči sa vám vzhľad bezpečnostného vozidla BMW M5 MotoGP? Povedzte nám, čo veríte v sekcii komentárov …

Leave a Reply