Jennifer Lawrence Style na červenom koberci (za menej)

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Agualizovateľne jeden z najvýraznejších herečiek na zemi v Hollywoode ideálne teraz, Jennifer Lawrence je v súčasnosti top z našej ženy rozdrviť. S niektorými vynikajúcimi filmami, ako aj reťazec ocenenia víťazstiev pod jej opaskom, Lawrence je Pro, keď príde na navigáciu na červenom koberci v štýle. Zaokrúhli sme niektoré z najlepších najlepších premiérov JEN, ktorá sa pozerá spolu s niektorými možnosťami priaznivými peňaženkami, aby sa jej štýl.

Biele šaty

Asos Debutante Midi šaty, $ 76, ASOS

Jlaw drží veci ležérne v džínsoch, ako aj členkové topánky, keď je mimo služobná povinnosť, ale ona nie je vystrašená, aby šiel kokatív, ako aj ženský, keď propaguje jej najnovšie filmy. Táto nadčasová biela plesová šata sa zobrazí z jej malého pásu, rovnako ako vyzerá elegantne na topánku. Všimnite si presne, ako spáruje príslušenstvo. Lawrence si vybral základné kovové päty, ako aj koordinačnú tašku spojky, ktorá umožňuje záujmu zostať pevne na jej standout.

Red Tux šaty

BLERY SLORY TUX ROMPER, $ 68, Nasty Gal

Jennifer má tendenciu ísť na dĺžku podlahy, ako aj mini šaty, ale niekedy sa zmieša s kratšou humor. Šiesená, štruktúrovaná tux šaty robí pre sexy, rovnako ako Sassy výber pre večerné príležitosti. Červená farba je neuveriteľne pútavá, zatiaľ čo ponorný výstrih čerpá divoký faktor. Otočí hlavy, ktoré nosia toto červené číslo s hladkými chrbtami, ako aj tučným červeným perom.

Black Sheer Panel šaty

Čipka rukáv prom šaty, $ 94, Asos

Malé čierne šaty môžu byť predvídateľnou voľbou pre dressy, ale Jennifer vie, že je to tradičné z nejakého dôvodu. Chudnutie, pokročilé, rovnako ako bez námahy štýlové, LBD je bláznivou voľbou, ktorá nikdy nebude dátum. Frearovaná sukňa na Jenovej možnosti je zábava, rovnako ako mladistvý, zatiaľ čo číry krk detail pridáva náznak sexu.

Kovové výrez Maxi

Silky Low Back Maxi šaty, $ 59,50, missgued

Podlahová dĺžka šaty nepovažuje za konzervatívnosť. Toto metalické maxi šaty s výrezom detailuje okolo pása je zábavná metóda na predvádzanie malej kože. Minor fishtail sukne likvidáciu tým, že pomáha vyrovnať proporcie. Udržujte svoje príslušenstvo na základnej strane, keď idete všetko s lesklým farbou.

Make-up

Nedokončiteľný chuť v oblečení je jedna vec, avšak jlaw je vždy dohromady hlavy. Vynikajúci je obyčajne jej očný make-up. Tieň, ako aj mačka oči, Jenniferove oči majú tendenciu byť ostré, ako aj sexy, ale nie prekonané. Niekoľko rokov späť, Glamour naozaj urobil hodnotenie trávnika Smokey Eye – pozrieť sa, pretože to môže ovplyvniť nový vzhľad svojho vlastného.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply