Taliansko je najhoršou krajinou, v ktorej je možné jazdiť, štátni britskí motoristi

Briti umiestnili Taliansko ako najhoršiu krajinu, v ktorej sa dajú jazdiť kvôli svojej kombinácii nebezpečnej cestnej siete, ako aj rýchlych vodičov, podľa novej štúdie.
Talianska kombinácia zvitkových útesov najvyššie cesty, ako aj rušné mestské centrá, ako aj ich starožitnosti za kolesom strach z britských motoristov viac ako akýkoľvek iný druh iného národa.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Výskumná štúdia s 2 000 vodičmi, ktorí sa pokúsili orientovať sa po cestách zahraničných krajín, zistilo, že krajina v tvare batožiny je pre britských motoristov najhoršia od nevyspytateľných vodičov, rušných mestských centier a zlých ciest.
Podľa výskumnej štúdie spoločnosti Carrentals.co.uk sa Taliani najviac vinnú z úniku z jazdného pruhu, nevysvetleným hrotingom a rýchlosti. Napriek Britsovým obavám z Talianska však prieskum odhalil viac ľudí v Španielsku skutočne nehody. Medzitým sa jazda v Nemecku uvažuje o najbezpečnejších.
„Jazda na nesprávnej strane cesty“ obrovské obavy o Britov v zahraničí
Jedným z problémov, ktorý čelí všetkým vodičom, bez ohľadu na krajinu, ako aj rady ako najvyššie obavy o Britov v zahraničí, je jazda na nesprávnej strane cesty. Rôzne pravidlá, ako aj nezvyčajné indikácie ciest, sa tiež týka vodičov.
Carrentals.co.uk uviedol, že jeden zo siedmich Britov bol zahrnutý do nehody automobilov a nákladných automobilov v zahraničí – či už je to v Európe, USA alebo Číne -, ako aj ďalších 15 percent malo takmer misy na celosvetových cestách.
Podobné číslo boli odtiahnuté úradmi, keď boli v zahraničí, s štvrtinou z nich na riadenie nápojov. Jeden zo šiestich však zašiel až tak ďaleko, že uviedol, že stále nechápu, prečo boli stiahnutí.
Gareth Robinson, generálny riaditeľ spoločnosti Carrentals.co.uk, povedal: „Jazda v zahraničí môže byť stresujúce, najmä ak nemáte skúsenosti s tým. Väčšina krajín, dokonca aj v Európe, bude mať rôzne cestné označenia, terén, náznaky a právne predpisy zvážiť.
„Mnoho motoristov, ktorí idú na svoju dovolenku, sa domnieva, že je to situácia skákania do automobilov a nákladných automobilov, ako aj jazdy na„ nesprávnej “strane cesty, je však potrebné zvážiť oveľa viac.
Mali ste počas jazdy v zahraničí nejaký typ blízkeho telefónneho hovoru alebo zlé skúsenosti? Veríte si, že zahraniční vodiči sú oveľa lepší ako tí, ktorí sú vo Veľkej Británii? Povedzte nám v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply