Nový 2021 Mercedes Class All-Terrain Off-Road Estate predstavený

Mercedes spustil nové auto pre tých, ktorí sa pri myšlienke vlastniť SUV-ale ktorí stále požadujú trochu extra pozemného výšky-nazývané C. -trieda All-Terrein. Je to robustnejšia verzia kompaktného výkonného majetku značky, ktorá dostáva pohon všetkých štyroch kolies a zvýšenú výšku jazdy, aby jej dala polovicu šance pri jazde z vychodenej cesty.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Je to druhé auto v zostave spoločnosti Mercedes, ktorá minulý rok získala liečbu All-Terrain, ktorá nasledovala z Estate triedy E. Stane sa tiež novým súperom pre Audi A4 Allroad-ale iba pre európskych zákazníkov, pretože All-Terrain triedy C sa nedostane do Veľkej Británie.

New Mercedes Class Estate 2021 Recenzia

Medzi vylepšenia podvozku na štandardnom majetku triedy C patrí ďalší 40 mm cestovania za zavesenie, väčšie kĺby riadenia a väčšie kolesá (vo veľkostiach od 17 do 19 palcov), čo Mercedes tvrdí, že auto je vhodnejšie pre zlé povrchy na cestách. Na rozdiel od All-Terra v triede E má však trieda C pasívne tlmiče a konvenčné pružiny namiesto nastaviteľného vzduchového zavesenia.
Mechanické zmeny sú podporované niektorými robustnými kozmetickými revíziami, inšpirované radom SUV spoločnosti Mercedes. Takže je tu nová mriežka chladiča, prepracovaný predný nárazník s faux šmykľavou doskou a nenatretý čierny plastový zadný nárazník.

Leave a Reply