Ceny, ako aj špecifikácie odhalené pre Tough Toyota Yaris Cross

. Toyota Yaris Cross je crossover B-segmentu, ktorý sa vytvoril, čo sa týka ako Nissan Juke, Renault Captur, Peugeot 2008, ako aj so Skoda Kamiq.
Najmenšie SUV spoločnosti Toyota sa teraz ponúka na kúpu s úplne prvými dodávkami očakávanými v septembri. Existuje päť špecifikácií kríža Yaris, z ktorých si môžete vybrať, od ikony na základnej úrovni až po vydanie premiéry premiéry.

Top 10 najlepších malých SUV, ako aj crossover autá a nákladné autá, aby ste dostali 2022

Návrhy ikon začínajú od 22 515 GBP a zahŕňajú štandardnú kompatibilitu s automobilom Apple CarPlay a Android Automile Compatibility. Ďalej je štýl – od 24 140 GBP – to získa väčšie 17 -palcové kolesá a LED svetlomety. Od 26 745 GBP môžete získať program Excel-ktorý obsahuje 18-palcové zliatinové kolesá, kick-aktivovanú otváraciu batožinu, deväťpalcový dotykový displej, ako aj vyhrievaný volant. Voliteľný pohon všetkých štyroch kolies začína dynamickým dizajnom za 28 825 GBP, ako aj premiérové ​​vydanie pre premiéru, ktorá sa začína na 28 185 GBP (pre variant pohonu všetkých kolies) sa zvýši na 30 545 GBP).
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Premiérové ​​vydanie je obmedzená verzia, ktorá bude ponúkaná iba na prvých 12 mesiacov vydania vozidla.
Nový 2021 Toyota Yaris Cross: Platforma, ako aj hnacia jednotka
Yaris Cross je druhým európskym dizajnom firmy, ktorý má založený na najmenšej verzii platformy Nového svetového dizajnu spoločnosti Toyota (TNGA). Je to škálovateľný súbor prvkov podvozku, ktoré sú oproti čokoľvek od Yaris, ako aj od Corolly, až po RAV4, ako aj americké salóny.

Leave a Reply