Land Rover pridáva nové motory do Discovery Sport a Evoque

Land Rover odhalil, že do The Discovery Sport a Variety Rover Evoque sa pridá šarža nového benzínu a dieselových motorov. V rovnakom čase dostanú autá aj nákladné autá aj nový štýl a možnosti orezania.
Dva SUV sú súčasnými príjemcami nových štvorvalcových benzínových motorov Jaguar Land Rover. Základný systém SI4 240 vytvára krútiaci moment 237 koní a krútiaci moment 340 nm, ktorý nahrádza tiež systém GTDI napájaný, ktorý bol predtým objavený v Evoque.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Land Rover uvádza, že nová hnacia sústava je o 15 percent oveľa efektívnejšia ako motor, ktorý nahrádza. V evoque poskytne deklarovaných 38,7 mpg emisií CO2 165 g/km, zatiaľ čo hluk, vibrácie a tvrdosť (NVH) sa uvádza, že sa zlepšujú.
10

Vlajková verzia presne toho istého motora, SI4 290, vytvára 286 koní a krútiaci moment 400 Nm, čo umožňuje v Evoque čas šesť sekúnd, ako aj najvyššiu rýchlosť 144 mph. Očakáva sa, že obe jednotky budú ponúkané výlučne s automatickou prevodovkou.
Rovnako je tu nová nafta Turbo Turbo Turbo 237bhp SD4, ktorá dodáva až 500 Nm krútiaceho momentu. Evvoque získava revidovanú paletu farby tela, ako aj nové športové sedadlá s perforovanou kožou je možné špekulovať. Nakoniec je možné, že kabriolet Evoque je teraz kúpený v cenovo dostupnejšom Dynamic Dynamic Tam, ktorý sedí pod dynamikou HSE.
Land Rover Discovery Sport – nové motory
Vo väčšom Discovery Sport dodáva nový 237 koní benzín 2,0 litra 35,3 MPG a emituje 182 g/km CO2, zatiaľ čo variant 287 koní vidí emisie CO2 na 186 g/km. Land Rover cituje iba čas 0-60 mph pre oveľa výkonnejšiu jednotku, ktorá robí šprint za 6,5 ​​sekundy.
Nafta 237 koní SD4 je schopná presne rovnakého sprintu za 7,1 sekundy, avšak spracováva integrovaných 44,1 MPG a emituje 169 g/km CO2. Je to tiež automatické, ako aj pohon štyroch kolies.
10

Zákazníci, ktorí si vyberú benzínový benzín s výkonom, budú mať úžitok z dynamického štýlového balíka s väčšími prívodmi vzduchu, lesklými čiernymi vložkami a 20-palcovými zliatinovými kolesami. Nové farebné možnosti sa tiež ponúkajú v celom rozsahu.
Vo vnútri Discovery Sport sú nové sedadlá, prepracované na zlepšenie pohodlia cestujúcich. Všetky sedadlá s výkonom boli tiež vylepšené tak, aby zahŕňali štvorcestnú bedrovú podporu. Pre aktualizované modely však neboli odhalené žiadne náklady.

Čo veríte novým motorom v odrode Rover Evoque a Land Rover Discovery Sport? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply