NOVÝ 2022 HONDA CIVIC TYPE R TESTOVANIE Testovania v Suzuka

Nový občiansky typ R Honda vstupuje do záverečných fáz svojho programu pokroku, ktorý podstupuje testovanie na závodnej dráhe Suzuka v Japonsku pred jeho predstavením budúci rok, ako aj Honda. odhalil oveľa viac obrázkov automobilov a nákladných automobilov pomocou jeho najľahšieho maskovania.
Najnovší Hot Hatch Civic Type R Hatch je založený na MK11 Civic Hatchback, ktorý bol odhalený už v júni. Je vybavený rovnakým päťdverovým štýlom tela Fastback ako jeho predchodca, hoci dizajnéri spoločnosti Honda sa rozhodli mierne znížiť štýl predchádzajúceho vozidla.

Toyota Gr Yaris vs Ford Fiesta St Edition

Stále však existuje agresívny letecký set. Vpredu Hot Hatchback obsahuje presne rovnaké štíhle LED svetlomety ako Common Civic, avšak lemujú športovejšiu mriežku radiátora.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Predný nárazník je omnoho agresívnejší ako bežné auto, s obrovským príjmom, ktorý sa najviac rozširuje až po dolnú štiepku. Pod svetlometmi je tiež čerstvý pár príjmov. Pravda, že sú pokryté kamuflážnym zábalom, však naznačuje, že sú skôr pre estetiku ako funkciu.
Nový typ R bude mať oveľa väčšiu stopu ako Common Civic, pričom väčšie oblúky kolies pokrývajú veľké zliatiny. Bočné sukne sú tiež hlbšie a tiež fungujú pred zadnými kolesami, aby vyčistili vzduch, ktorý prúdi po bokoch vozidla, nový letecký plutv. Kolesá sú na mieru na základe typu R, rovnako ako v súprave pneumatík Michelin Pilot Sport 4S.

Leave a Reply