Nová aplikácia Van Telematics môže znížiť náklady a náklady na poistné krytie vodičov

a nákladné auto, ako aj Van Poistenie Coverage Business Direct Line, odhalila novú aplikáciu pre bezplatné smartfóny s názvom DrivePlus Van pre používateľov služieb. Driveplus Van využíva funkciu GPS na smartfóne na zaznamenávanie správania pri jazde počas ciest, ako aj môže naznačovať diskontné sadzby až 15 % na poistnom krytí vodičov Van.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Gadgety typu čierneho boxu, ktoré premietajú správanie vodiča na ceste (ako je rýchlosť, zatáčanie alebo brzdenie), ako aj zaznamenáva ich funkcie poistného krytia – uspokojujú oveľa lepšie správanie s nižším poistným poistným – existujú už niekoľko rokov . Sú popredné s osobnými automobilmi a jednotlivcami nákladných automobilov vo vysoko rizikových kategóriách, ako sú mladší motoristi alebo tí, ktorí riadia nízke najazdené kilometre.
Rovnako sú výrazní s motoristami Van, ako aj s manažérmi Van Fleet, pretože pomáhajú propagovať zodpovednosť – ako aj v dôsledku lacnejších poistných poistných poistenia s nižším rizikom. V skutočnosti sa odhaduje podľa výskumnej štúdie o prieskume trhu so založenou na trhu s výskumom ABI, že do roku 2018 bude existovať oveľa viac ako 107 miliónov politík poistného krytia využívajúcich sledovacie systémy založené na telematike.
• Najlepšia dodávka na získanie v roku 2014
Tam, kde sa van DrivePlus líši od tradičných pravidiel poistenia poistenia čiernej skrinky, je to, že nepotrebuje žiadny typ hardvéru GPS „čiernej skrinky“, ktorý je nainštalovaný do vášho automobilu – iba využíva telefón na premietanie jazdy. Je to tiež oveľa pohodlnejšie, pretože to nie je dlhodobé príslušenstvo.

Leave a Reply