„Ulez sa rozširuje a mám podozrenie, že oblasť Veľkého Londýna bude najskôr

, najprv, nebojujte sa, že v Londýne, ktorá sa čoskoro rozšírila ultra nízka emisná zóna a jej neopodstatnené 12,50 GBP sú výlučne Problémy pre obťažovaných Londýnčanov. Pamätajte, že je to schéma určená na obmedzenie slobody pohybu určitých vodičov (odkiaľ pochádza), okradnite ich až o 4 000 GBP ročne, alebo pravdepodobnejšie, trochu oboch. Je to teda nočná mora pre nespočetné milióny motoristov, ktorí sú povinní ísť do alebo blízko do hlavného centra pre prácu, vzdelávanie, rodinu, zdravotnú starostlivosť a ďalšie platné dôvody.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Po druhé, hádajte, koľko bude Ulez rásť, keď bude „rozšírený“ v pondelok 25. októbra? Počítam s rozlohou 10 percent môže byť spravodlivé. Zdvojnásobenie by bolo drsné, ale zrozumiteľné vzhľadom na chamtivosť politikov, ako je Labor’s London Starosta Sadiq Khan plus iní v hlavných politických stranách – vrátane konzervatívneho predsedu vlády Borisa Johnsona, ktorý skutočne vymyslel Ulez. Pokiaľ ide o myšlienku, že zóna zvíťazila alebo štvorhlavne – to by bolo obyčajné nespravodlivé, takmer obscénne, však?

Desiatky miliónov libier v neplatených sankciách Ulez sa budú uplatňovať, prepravte sa pre Londýnske prísľuby

Kancelária primátora však rýchlo zastavila hádanie, a to vďaka brutálne jasným, neaplikovaným vzdorným, bezpscénskym priznaním: „Rozšírená zóna pokryje oblasť 18-krát väčšiu.“
To určite má potenciál-a potom niektoré-pre 18-násobné zvýšenie počtu vodičov, ktoré boli zachytení, obvinení, pokutovaní, prenasledovaní a prenasledovaní za to, že nemajú tie zvyčajne novšie a drahšie vozidlá „ultra nízkej“ odrody .

Leave a Reply